
Намисто з натурального бурштину довжина 50 см полірований
605 ₴
- В наявності
- Код: я0000291
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантні намисто з натурального полірованого бурштину. Довжина 50 см, зручна посадка на шиї. Природний бурштин вирізняється теплим відтінком і легкістю, створюючи комфорт під час носіння. Ідеальний аксесуар для цінувальників натуральних каменів і природної краси.Розмір намистин: галовання 18*10 мм, шматочки до 15 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Бурштин |
| Розмір max | 20 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 25 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴




