-12%

Гердан Букет бузку — жіноча прикраса з бісеру на шию
1 932 ₴
1 700,16 ₴
- В наявності
- Код: Я 0000288
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Незвичайне поєднання бавовни та бузку роблять ця гердан прикрасою з яскравим і цікавим малюнком. Залучено понад 17 кольорів і відтінків.
Довжина виробу 75 см, ширина планки 6 см, ширина кулона 12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Гердан |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення виробу | Бісер |
| Замок | Немає |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 110 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700,16 ₴





