Вишуканий браслет із натурального граната насиченого бордового кольору, діаметром бусин 4 мм. Довжина виробу — 18 см, прикрашений якісною фурнітурою золотистого кольору, яка додає прикрасі елегантності та розкоші.
Ідеальний вибір для створення стильного образу чи як подарунок. Гранат символізує енергію, силу та пристрасть, що робить цей браслет не лише аксесуаром, а й оберегом.
Ідеальний вибір для створення стильного образу чи як подарунок. Гранат символізує енергію, силу та пристрасть, що робить цей браслет не лише аксесуаром, а й оберегом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Гранат |
| Розмір max | 4 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 17 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Бордовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346 ₴





