Браслет-шамбалу із шовкової нитки зі вставками натуральних каменів 7 чакр.
До складу входять гірський кришталь, аметист, лазурит, сердолик, яшма, тигрове око, кварц
Розмір каменів 15*10 мм
Браслет на зав'язках-стійках
Розмір ригулюється
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Аметист, Сердолік, Лазурит, Тигрове око, Гірський кришталь |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 68 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411 ₴




