-12%

Набір гердан +браслет із чеського бісеру *Мальва 1* ручної роботи в класичному стилі
2 500 ₴
2 200 ₴
- В наявності
- Код: Я 0000093
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір із чеського бісеру: гердан і браслет із бісеру ручної роботи станкового плетіння в класичному стилі
Гердан: ширина планки 7 см, ширина центрального кулона 16 см
Довжина 80 см, без застібки
Браслет: ширина 5 см, довжина 18+ подовжувач
Можлива продажі окремо
Колір основи — білий
Власне виробництво. Можна виготовляти з різними кольорами основи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Склад набору | Кольє, Браслет |
| Матеріал | Бісер |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тематика малюнка/форми | Квіти |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Розміри | |
| Розмір браслета (см) | 18 |
| Довжина браслета | 180 мм |
| Ширина браслета | 50 мм |
| Довжина кольє/ланцюжка | 500 мм |
| Вага | 135 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴


