-8%

Ніжний браслет із натурального лазуриту з гранованими намистинами 4 мм — 17 см + 5 см подовжувач
421 ₴
387,32 ₴
- В наявності
- Код: Я 0000086
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантний браслет із натурального лазуриту з дрібними граничними намистинами (4 мм) створює витончений акцент у вашому образі. Природний лазурит насиченого синього кольору красиво переливається завдяки огранці, підкреслюючи благородство каменю.
Довжина браслета — 17 см із додатковим 5-сантиметровим подовжувачем, що робить його зручним для регулювання під зап'ястя. Браслет виготовлений із міцним медичним сплавом, забезпечуючи довговічність і гіпоалергенність. Цей аксесуар стане ідеальним вибором для повсякденних і особливих образів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Лазурит |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Лазурит |
| Розмір max | 4 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 35 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387,32 ₴



