
122016 Браслет із натурального агату та тигрового ока, 18 см — стильний аксесуа
461 ₴
- В наявності
- Код: 122016
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантний браслет із натурального агату та тигрового ока завдовжки 18 см — це ідеальна прикраса для тих, хто цінує стиль і унікальність. Браслет виготовлений на міцній гумці та складається з кульок діаметром 12 мм, гармонійно поєднуючи чорні та коричневі відтінки. Вага виробу становить 36,5 г, що забезпечує комфортне носіння. Натуральні камені агата та тигрового ока мають захисні й енергетичні властивості, що робить цей браслет не тільки красивим, але й значущим аксесуаром. Подаруйте собі або своїм близьким це чудова прикраса, яка підкреслить вашу індивідуальність!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Тигрове око, Агат |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 36 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Камінь2 | Тигрове око |
| Діаметр | 12 мм. |
| Колір 2 | Коричневий |
| Тип замочка | Без замка (Резинка) |
| Якість | Гарне |
| Камінь | Агат |
| Тип товару | Браслети |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 461 ₴



