
Набір прикрас із натурального сердолика: намисто 46 см + сережки
912 ₴
- В наявності
- Код: Я 0000071
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудовий набір прикрас із натурального серця для справжніх поціновувачів природної краси. Намисто завдовжки 46 см складаються з великих намистин (15х10 мм) і витончених ронделей (8х6 мм), що створюють гармонійне поєднання форм і відтінків. Комплект доповнений стильними сережками, які ідеально доповнять ваш образ. Теплий оранжево-червоний колір сердечка символізує пристрасть і енергію, додаючи яскравості та елегантності вашому стилю. Цей набір стане чудовим вибором як для повсякденного носіння, так і для особливих випадків, а також прекрасним подарунком.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Сердолік |
| Розмір max | 15 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Вага | 46 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Комплект |
| Колір | Коричневий |
| камінь | |
| Камінь | Сердолік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 912 ₴



