-10%

118825 Намисто з натурального корала та срібла (925), 47+4 см — елегантний стиль
1 028 ₴
925,20 ₴
- В наявності
- Код: 118825
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантні намисто з натурального корала з фурнітурою зі срібла (925 проби). Камені розміром 8х6 мм підкреслені насиченим червоним відтінком, створюючи вишуканий і стильний образ. Довжина 47 см із додатковим 4-сантиметровим ланцюжком для регулювання та зручна застібка-карабін забезпечують комфорт і надійність.
Легка прикраса вагою 20 г ідеально підійде для повсякденного носіння або вечірнього виходу, додаючи яскравості та витонченості.
Легка прикраса вагою 20 г ідеально підійде для повсякденного носіння або вечірнього виходу, додаючи яскравості та витонченості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал |
| Розмір max | 8 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 20 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Серебро(925) |
| Тип замочка | Карабін (+4 см ланцюжок) |
| Колір3 | Срібний |
| Якість | B |
| Камінь | Корал |
| Тип товару | Намисто |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925,20 ₴



