-10%

Намисто з натурального необробленого бурштину - природний стиль, 48 см Опис:
590 ₴
531 ₴
- В наявності
- Код: Я 0000049
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці буси з необробленого натурального бурштину довжиною 48 см поєднують природну красу каменю та унікальність кожної деталі. Камінці розміром 10-14 мм підкреслюють автентичність і додають прикрасі тепла та затишку. Виріб має зручну пластикову застібку-вкрутку, що забезпечує надійність і комфорт під час носіння. Натуральний бурштин із його ніжними золотавими відтінками стане чудовим акцентом як для повсякденного образу, так і для особливих випадків, даруючи позитивну енергію та унікальний стиль.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Камені вставки | Бурштин |
| Розмір max | 8 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Вага | 15 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531 ₴


