-10%

Намисто з пресованого корала 47 см, 8-10 мм, стильний карабін
668 ₴
601,20 ₴
- В наявності
- Код: Я 0000040
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантні намисто з пресованого корала діаметром 8-10 мм ідеально підкреслюють жіночність і стиль. Жорстка основа забезпечує гарну форму прикраси, а застібка-карабін із міцної сталі гарантує надійність і зручність.
Довжина 47 см робить намисто універсальним аксесуаром для повсякденного чи святкового образу. Яскравий кораловий колір надає свіжості й елегантності будь-якому убранню. Виберіть прикрасу, яка підкреслить вашу індивідуальність!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал |
| Розмір max | 10 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 36 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 601,20 ₴



