-8%

Сіт браслетів із натурального родоніту на гумці — стильна прикраса в класичному стилі, довжина 20 см
796 ₴
732,32 ₴
- В наявності
- Код: Я 0000036
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантний сет браслетів із натурального родоніту з намистинами різних розмірів (4, 6 і 8 мм) створює гармонійну та багатошарову прикрасу. Камінь родоніт відомий своїм м'яким рожево-коричневим відтінком, який додасть теплих ноток у ваш образ і підкреслить вашу індивідуальність.
Довжина кожного браслета становить 20 см, а зручна гумка забезпечує комфортне носіння та легкість у поєднанні з іншими аксесуарами. Ідеально підходить для повсякденного образу або як вишуканий акцент на вечір.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Родоніт (Орлец) |
| Розмір max | 8 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 732,32 ₴



