-10%

Підвіска Малахіт 4.3 мм 40 см
1 179 ₴
1 061,10 ₴
- В наявності
- Код: Я 0000016
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишуканий чокер із пресованого малахіту з витонченими гранованими намистинами діаметром 4,3 мм. Довжина 40 см із додатковими 5 см подовжувача дає змогу регулювати посадку. Стильний карабін виготовлений зі срібла (925 проби), що гарантує надійність і елегантність.
Чокер підкреслює витонченість шиї й ідеально підходить як для повсякденних, так і для святкових образів. Виберіть прикрасу, яка поєднує в собі природну красу та витонченість!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Малахіт |
| Розмір max | 4 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 19 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 061,10 ₴





