-10%

Чокер із родоніту 40+5 см, гранований, срібло (925) — натуральний камінь
926 ₴
833,40 ₴
- В наявності
- Код: Я 000014
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишуканий чокер із натурального родоніту з витонченими гранованими намистинами діаметром 4,3 мм. Довжина 40 см із додатковими 5 см подовжувача дає змогу регулювати посадку. Стильний карабін виготовлений зі срібла (925 проби), що гарантує надійність і елегантність.
Чокер підкреслює витонченість шиї й ідеально підходить як для повсякденних, так і для святкових образів. Виберіть прикрасу, яка поєднує в собі природну красу та витонченість!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Родоніт (Орлец) |
| Розмір max | 4 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 18 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
Інформація для замовлення
- Ціна: 833,40 ₴





