-10%

117668 Намисто з натурального малахіту та срібла 925 проби, довжина 49 см, стильний карабін
3 270 ₴
2 943 ₴
- В наявності
- Код: 117668
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витончені намисто з натурального малахіту зі срібною фурнітурою 925 проби стануть яскравим і стильним акцентом у вашому образі. Зелені камені малахіта діаметром 8 мм підкреслять природну красу, додавши вашому стилю шарм і елегантність. Намисто мають міцний замок-карабін і подовжувальний ланцюжок (+4 см), що дає змогу регулювати їх довжину для ідеальної посадки. Довжина виробу — 49 см, вага — 53,4 г. Розкішна прикраса, яка підійде для особливих випадків або повсякденного носіння!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Малахіт |
| Розмір max | 8 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 53 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Серебро(925) |
| Діаметр | 8 мм. |
| Тип замочка | Карабін (+4 см ланцюжок) |
| Колір3 | Срібний |
| Якість | Гарне |
| Камінь | Малахіт |
| Тип товару | Намисто |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 943 ₴



