-12%

Прикраса з чеського бісеру ручної роботи з квітами на бісерній основі довжина 65 см
1 682 ₴
1 480,16 ₴
- В наявності
- Код: А 6544
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Буси із чеського бісеру 1 сорт, ручна робота
Довжина по внутрішньому краї — 60 см, по зовнішньому — 65 см
На замовлення можна виготовляти в різних кольорах
Круговий, без замка.
Розмір квітки 40*40 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Намисто |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення виробу | Бісер |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Замок | Немає |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 85 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480,16 ₴


