-10%

116576 Підвіска з натурального корала зі сріблом 925 проби, довжина 46 см — яскравий акцент вашого образу
2 930 ₴
2 637 ₴
- В наявності
- Код: 116576
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна підвіска з натурального корала, виготовлена в насиченому червоному кольорі, стане чудовим доповненням вашого гардероба. Прикраса завдовжки 46 см, з намистинами діаметром 5 мм, прикрашена срібними вставками 925 проби, що додають виробу шляхетного сяйва. Підвіска обладнана замочком-слайдером (трубочкою з петлями), що забезпечує зручність носіння і надійну фіксацію. З вагою 55 г, ця прикраса створює стильний і незабутній акцент, що підходить як для повсякденних, так і вечірніх образів. Корал, символ життєвої енергії, привнесе яскравість і гармонію у ваш стиль.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал |
| Розмір max | 5 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 55 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Серебро(925) |
| Діаметр | 5 мм. |
| Тип замочка | Слайдер (трубочка з петлями) |
| Колір3 | Срібний |
| Якість | B |
| Камінь | Корал |
| Тип товару | Намисто |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 637 ₴



