Бренд: SUNSTONES
Тип замочка: Без замка (Резинка)
Довжина: 17 см.
Діаметр: 10,5 мм.
Якість: гарна
Камінь: Агат (нат.)
Колір: Чорний
Колір: Сірий
Форма товару: Кулька
Вага: 26,3 г.
Тип замочка: Без замка (Резинка)
Довжина: 17 см.
Діаметр: 10,5 мм.
Якість: гарна
Камінь: Агат (нат.)
Колір: Чорний
Колір: Сірий
Форма товару: Кулька
Вага: 26,3 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Агат |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Агат |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 10.5 мм |
| Товщина | 10.5 мм |
| Вага | 26 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 10.5 мм. |
| Колір 2 | Сірий |
| Тип замочка | Без замка (Резинка) |
| Якість | Гарне |
| Камінь | Агат |
| Тип товару | Браслети |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503 ₴




