-8%

114947 Браслет Перли Срібло (925) 20 см.
942 ₴
866,64 ₴
- В наявності
- Код: 114947
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 8 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Серебро(925) |
| Діаметр | 5 мм. |
| Тип замочка | Карабін (+4 см ланцюжок) |
| Колір3 | Срібний |
| Якість | А + |
| Камінь | Перли |
| Тип товару | Браслети |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 866,64 ₴



