-8%

114946 Браслет із натуральних перлів і срібла 925 проби, довжина 19 см, з карабіном
839 ₴
771,88 ₴
- В наявності
- Код: 114946
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніжний браслет із натуральних перлів — ідеальний аксесуар для витончених поціновувачів краси. Цей вишуканий браслет завдовжки 19 см, виготовлений із перлин діаметром 5 мм, додасть вашому образу елегантності та стилю. Срібна фурнітура 925 проби забезпечує довговічність, а карабін із подовжувальним ланцюжком (+4 см) дає змогу легко регулювати довжину для ідеальної посадки. Вага браслета становить усього 7,8 г, що робить його комфортним для носіння. Подаруйте собі або своїм близьким це розкішна прикраса!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли |
| Розмір max | 5 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 8 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Серебро(925) |
| Діаметр | 5 мм. |
| Тип замочка | Карабін (+4 см ланцюжок) |
| Колір3 | Срібний |
| Якість | А + |
| Камінь | Перли |
| Тип товару | Браслети |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771,88 ₴



