
114937 Намисто з натурального корала, 51 см, яскравий червоний корал у стилі бохо
1 131 ₴
1 017,90 ₴
- В наявності
- Код: 114937
Ці вишукані намистини з натурального корала завдовжки 51 см ідеально підійдуть для створення стильних і виразних образів. Камені корала розміром 10x8 мм і форма крихти надають прикрасі динамічності та текстури, а яскравий червоний колір додає енергії та яскравості. Намисто виготовлені без замка, що дає змогу носити їх різними способами, створюючи різні образи.
Корали — камені, які символізують пристрасть і життєву силу, що приносить гармонію. Ці намисто стануть універсальним аксесуаром для будь-якого стилю, від повсякденного до вечірнього, а їхня довжина та легка вага (25,6 г) роблять їх зручними для щоденного носіння.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал |
| Розмір max | 10 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Вага | 26 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Тип замочка | Карабін |
| Колір3 | Срібний |
| Якість | B |
| Камінь | Корал |
| Тип товару | Намисто |
| Тип товару | Натуральні Камені |
- Ціна: 1 017,90 ₴



