-10%

Намисто з агату та бірюзи 47-50 см, натуральні камені
878 ₴
790,20 ₴
- В наявності
- Код: Я986555
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскраве та стильне намисто з агату сонячного жовтого кольору та пресованої бірюзи. Бусини діаметром 10 мм гармонійно поєднуються, створюючи виразний дизайн. Довжина прикраси регулюється від 47 до 50 см, а зручна застібка-карабін забезпечує надійність.
Вишукане поєднання відтінків підкреслює індивідуальність і додає яскравого акценту до будь-якого образу. Прекрасний вибір для поціновувачів природної краси й елегантності.
Вишукане поєднання відтінків підкреслює індивідуальність і додає яскравого акценту до будь-якого образу. Прекрасний вибір для поціновувачів природної краси й елегантності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Бірюза, Агат |
| Розмір max | 10 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 89 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790,20 ₴



