-12%

Авторський набір намисто сережки браслет із чеського бісеру з квітами на бісерній основі ручна робота длі
2 734 ₴
2 405,92 ₴
- В наявності
- Код: Т0005
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Склад набору | Сережки, Кольє, Браслет |
| Матеріал | Бісер |
| Тематика малюнка/форми | Квіти |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Розміри | |
| Розмір браслета (см) | 19 |
| Довжина браслета | 19 мм |
| Ширина браслета | 40 мм |
| Довжина кольє/ланцюжка | 500 мм |
| Вага | 120 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Намисто |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 405,92 ₴


