-12%

Кольє з чеського бісеру ручної роботи з квітами з бісеру довжина 50 см застібка карабін
1 720 ₴
1 513,60 ₴
- В наявності
- Код: Т0003
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Намисто |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення виробу | Бісер |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 95 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 513,60 ₴


