-12%

Кольє з чеського бісеру ручної роботи з квітами з бісеру довжина 50 см застібка карабін
1 867 ₴
1 642,96 ₴
- В наявності
- Код: Т00001
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Намисто |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення виробу | Бісер |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 75 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 642,96 ₴


