-10%

Авторське намисто з цитрином, гранатом, перлами та хризопіром, 50 см
1 798 ₴
1 618,20 ₴
- В наявності
- Код: я0000262
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унікальне намисто ручної роботи з натуральних каменів: цитрину, граната, перлів та хризорозу. Великі намистини цитрину розміром 15x10 мм надають прикрасі виразність і витонченість. Довжина виробу — 50 см, вага — 110 г, що забезпечує комфортну посадку та відчуття ексклюзивності.
Ідеально доповнюється браслетом і сережками в комплекті. Це намисто стане чудовим акцентом вашого образу та підкреслить вашу індивідуальність.
Ідеально доповнюється браслетом і сережками в комплекті. Це намисто стане чудовим акцентом вашого образу та підкреслить вашу індивідуальність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли, Гранат, Цитрин |
| Розмір max | 25 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 86 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 618,20 ₴


