
Набір прикрас із натурального корала — кольє 50 см і браслет 19 см, ручна робота
2 571 ₴
- В наявності
- Код: я0000261
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ексклюзивний набір із натурального корала — стильне кольє завдовжки 50 см і браслет 19 см, нашиті на сітку з чеського бісеру для створення елегантного та яскравого акценту у вашому образі. Коралові фрагменти красиво поєднуються з бісером, додаючи виробу унікальних шарм і довговічність. Весь комплект важить 185 г і виготовлений вручну. Під замовлення можливе виготовлення прикрас будь-якої довжини, щоб вони ідеально підійшли саме вам. Подаруйте собі або близьким розкішну прикрасу з натуральних матеріалів!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал |
| Розмір max | 35 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Вага | 135 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
| Камінь | |
| Камінь | корал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 571 ₴


