-10%

Намисто з пресованого корала та чеського скла, 45-55 см, етностиль
845 ₴
760,50 ₴
- В наявності
- Код: Я158566
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці елегантні намисто в етностичному стилі з пресованого корала червоного кольору (8 і 10 мм) зі вставками з чеського скла (3 мм) створюють неповторний і яскравий образ. Намисто виготовлені в три ряди, що надає їм об'єму та динамічності. Довжина виробу — від 45 см (по внутрішньому краю) до 55 см (зовнішому краю), зі зручною застібкою-карабіном.
Ідеально підходять для створення виразних образів, особливо в поєднанні з вишивкою, підкреслюючи етнічний стиль і додаючи яскравих акцентів у будь-яке вбрання. Ці намисто — чудовий вибір для шанувальників унікальних прикрас із характером.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал |
| Розмір max | 10 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Застібка | Карабін |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Матеріал виготовлення виробу | Штучний камінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760,50 ₴


