-10%

111307 Намисто з натуральним коралом і сріблом 925 проби, 58 см, елегантність і стиль
1 891 ₴
1 701,90 ₴
- В наявності
- Код: 111307
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці вишукані намистини з натуральним коралом і сріблом 925 проби — ідеальний аксесуар для стильних і витончених жінок. Червоні намистини корала з огранкою діаметром 3 мм і високоякісне срібло створюють гармонійне поєднання, підкреслюючи вашу індивідуальність. Довжина бусів — 58 см, з додатковим 4-сантиметровим ланцюжком для зручності регулювання. Застібка-карабін гарантує надійність і зручність.
Червоний корал символізує пристрасть і силу, а срібло надає виробу вишуканого й елегантного вигляду. Ці намисто стануть прекрасним доповненням до будь-якого вбрання й підкреслять вашу елегантність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал |
| Розмір max | 3 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 46 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 701,90 ₴



