-8%

110606 Браслет із натурального аметисту 18 см з карабіном – фіолетовий акцент на зап'ястку.
244 ₴
224,48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 110606
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей браслет із натурального аметисту довжиною 18 см поєднує стиль і елегантність. Камінці аметисту у формі крихти розміром 9х5 мм випромінюють ніжний фіолетовий колір, який гармонійно поєднується із сріблястою сталевою фурнітурою високої якості. Браслет оснащено зручним і надійним карабіном, що додає комфорту при носінні. З вагою 10,8 г, цей легкий браслет з аметисту підійде для щоденного образу або як вишуканий акцент до особливих подій. Підкресліть свою індивідуальність і додайте загадковий фіолетовий блиск до свого стилю!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Аметист |
| Розмір max | 9 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Вага | 10 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224,48 ₴



