
100633 Елегантний браслет з агату 10,5 мм довжина 18 см у класичному стилі
452 ₴
- В наявності
- Код: 100633
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оцініть вишуканий браслет із каменю агат, створений для цінувальників стильних аксесуарів. Бусини діаметром 10,5 мм у формі намистин надають виробу класичного вигляду, довжина 18 см забезпечує комфортне носіння. Браслет виготовлений на гумці, що дає змогу легко носити його без замка. Вага виробу 26,2 г
Прекрасний вибір для тих, хто цінує природну красу та якість. Подаруйте собі або близькому цей сонячний аксесуар.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Агат |
| Розмір max | 10 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 26 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 10.5 мм. |
| Тип замочка | Без замка (Резинка) |
| Якість | Гарне |
| Камінь | Агат |
| Тип товару | Браслети |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 452 ₴



