-8%

097325 Браслет із натурального епідоту — вишуканий аксесуар, у класичному стилі, довжина 17 см
398 ₴
366,16 ₴
- В наявності
- Код: 097325
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантний браслет із натурального епідоту стане прекрасним доповненням до вашого стилю. Бусини діаметром 4,5 мм у яскравому зеленому кольорі додають яскравості й індивідуальності, підкреслюючи вашу оригінальність.
Довжина браслета становить 17 см, він виготовлений на міцній гумці, що забезпечує комфортне та надійне носіння. Виріб має металеві елементи, що надають додаткової елегантності. З вагою всього 6,54 г цей браслет ідеально підходить для повсякденного використання й легко комбінується з іншими прикрасами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Епідот |
| Розмір max | 5 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 6 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Діаметр | 4.5 мм. |
| Тип замочка | Без замка (Резинка) |
| Колір3 | Срібний |
| Якість | Гарне |
| Камінь | Епідот |
| Тип товару | Браслети |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366,16 ₴



