-10%

088795 Намисто з натурального нефриту, 45 см із карабіном — елегантна прикраса.
858 ₴
772,20 ₴
- В наявності
- Код: 088795
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці стильні намисто з натурального нефриту завдовжки 45 см підкреслять вашу елегантність і природну красу. Розмір каменю 18x6 мм, що надає виробу вишуканого вигляду. Зелений колір нефриту гармонійно поєднується зі сріблястою фурнітурою, а міцний замок-карабін забезпечує надійність і зручність під час носіння. Буси важать 48,68 г, що робить їх комфортними для щоденного носіння або особливих випадків. Подаруйте собі або близьким це розкішна прикраса, яка стане яскравим акцентом у будь-якому образі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Намисто |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Камені вставки | Нефрит |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 49 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замочка | Карабін |
| Колір3 | Срібний |
| Якість | Гарне |
| Камінь | Нефрит |
| Тип товару | Намисто |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772,20 ₴



