-8%

082443 Браслет із нефриту та чеського кришталю, 18 см — природна сонячність і яскравість.
419 ₴
385,48 ₴
- В наявності
- Код: 082443
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витончений браслет завдовжки 18 см, створений із натурального нефриту та xticrj-кристалю, приносить нотки натурального шарму та свіжості у вашому образі. Зелений колір нефриту чудово поєднується з блиском xticrjuj кришталю, підкреслюючи багату текстуру й унікальність каменів діаметром 11,5 мм. Браслет виготовлений на зручній еластичній гумці без замка, що забезпечує комфорт під час носіння та легкість у наданні. Його вага — 37,84 г, що робить браслет легким і зручним для повсякденного використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Нефрит |
| Розмір max | 10 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 26 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385,48 ₴



