
092402Набір "Кораловий блиск": намисто 45 см і браслет 20 см із натурального корала та перлів
1 483 ₴
- В наявності
- Код: 092402
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витончений набір прикрас, що містить намисто завдовжки 45 см і браслет 20 см, стане втіленням елегантності та стилю. Виготовлений із натурального корала (7х5 мм) насиченого рожевого відтінку та білосніжних перлів А+ якості. Прикраси доповнені надійним складаним замком із міцної сталі зі сріблястим блиском. Загальна вага комплекту — 46,41 г, що робить його комфортним для повсякденного носіння. Набір ідеально підійде для романтичних образів і урочистих заходів, підкреслюючи вашу витонченість. Корали символізують життєву енергію, а перли — чистоту та вишуканість.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли, Корал |
| Розмір max | 70 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 47 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Комплект |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Колір 2 | Білий |
| Тип замочка | Складной |
| Колір3 | Срібний |
| Якість | А + |
| Камінь | Корал |
| Тип товару | Набори |
| Тип товару | Натуральні Камені |
| Камінь | |
| Камінь | корал |
| Камінь2 | перли |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 483 ₴




