-10%

101760 Намисто з кахолонгу 45 см, натуральний камінь, стильний карабін
345 ₴
310,50 ₴
- В наявності
- Код: 101760
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантні намисто з натурального кахолонгу у витонченому крихітному огрануванні. Камені розміром 10х6 мм гармонійно поєднуються з міцною сталевою фурнітурою. Довжина прикраси — 45 см, а надійний карабін забезпечує комфорт і зручність.
Білий відтінок кахолонгу надає бусам витонченість, роблячи їх ідеальним доповненням до будь-якого образу. Вага прикраси — 28,56 г. Ідеальний вибір для прихильників природної краси та мінімалізму.
Білий відтінок кахолонгу надає бусам витонченість, роблячи їх ідеальним доповненням до будь-якого образу. Вага прикраси — 28,56 г. Ідеальний вибір для прихильників природної краси та мінімалізму.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Кахолонг |
| Розмір max | 10 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 29 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Тип замочка | Карабін |
| Колір3 | Срібний |
| Якість | Гарне |
| Камінь | Кахолонг |
| Тип товару | Намисто |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,50 ₴


