-8%

082437 Браслет Бірюза, Чеський кришталь — стильний браслет в оригінальному дизайні18 см.
414 ₴
380,88 ₴
- В наявності
- Код: 082437
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантний браслет із пресованої бірюзи та чеського кришталю стане яскравим акцентом вашого образу. Бірюзові намистини діаметром 12,5 мм у поєднанні з іскристими елементами чеського кришталю створюють ефектний контраст, додаючи вашому стилю вишуканості.
Довжина браслета становить 18 см, він виготовлений на еластичній гумці, що забезпечує зручність у носінні та легкість у наданні. Вага виробу — 48,41 г, що робить його легким і комфортним для повсякденного використання. Цей аксесуар ідеально підходить для створення стильних і свіжих образів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Бірюза |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 48 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Камінь2 | Чеський кришталь |
| Діаметр | 12.5 мм. |
| Колір 2 | Блакитний |
| Тип замочка | Без замка (Резинка) |
| Камінь | Бірюза |
| Тип товару | Браслети |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380,88 ₴



