-10%

102197 Намисто з аметисту та срібла (925), 47 см — натуральний камінь, вишуканий стиль
1 286 ₴
1 157,40 ₴
- В наявності
- Код: 102197
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантні намисто з натурального аметисту з елементами зі срібла (925 проби). Гладкі фіолетові кульки діаметром 8 мм підкреслюють природну красу каменю. Надійний складаний замок забезпечує комфорт і безпеку.
Вага 38,46 г, довжина 47 см — ідеальна довжина для універсального образу. Прекрасний вибір для тих, хто цінує вишуканість, якість і стиль.
Вага 38,46 г, довжина 47 см — ідеальна довжина для універсального образу. Прекрасний вибір для тих, хто цінує вишуканість, якість і стиль.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Аметист |
| Розмір max | 8 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 39 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Серебро(925) |
| Діаметр | 8 мм. |
| Тип замочка | Складной |
| Колір3 | Срібний |
| Якість | Гарне |
| Камінь | Аметист |
| Тип товару | Намисто |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 157,40 ₴



