-10%

067168 Намисто з натурального агату — стильна прикраса, 50 см
638 ₴
574,20 ₴
- В наявності
- Код: 067168
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці елегантні намистини з натурального агату малинового кольору стануть чудовим доповненням вашого гардероба. Довжина бус становить 50 см, а діаметр кожної намистини — 10 мм, що надає виробу виразності та стилю. Виготовлені з якісного агату, вони мають унікальні візерунки та текстури.
Надійна застібка забезпечує зручність у носінні та безпеку використання. З вагою 55,72 г, ці намиста ідеально підходять як для повсякденного, так і для вечірнього образу. Вони також можуть стати чудовим подарунком для тих, хто цінує унікальні та стильні прикраси.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Агат |
| Розмір max | 10 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 56 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 10 мм. |
| Тип замочка | Складной |
| Колір3 | Срібний |
| Якість | Гарне |
| Камінь | Агат |
| Тип товару | Намисто |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574,20 ₴



