-10%

Намисто з малахіту прес. 8,10 мм на струні довжина виробу 47 см
796 ₴
716,40 ₴
- В наявності
- Код: К9877666
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці ефектні намиста з пресованого малахіту завдовжки 47 см — ідеальна прикраса для прихильників натуральних каменів і яскравих акцентів у образі. Бусини круглої форми діаметром 8 і 10 мм насиченого зеленого кольору з витонченими чорними прожилками створюють унікальний і стильний ефект, що привертає увагу.
Застібка-карабін забезпечує надійну фіксацію та зручність у носінні. Вага намиста становить лише 49 г, що робить їх легкими та комфортними для повсякденного використання. Намисто з малахіту — чудовий вибір як для повсякденного, так і для вечірнього образу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Малахіт |
| Розмір max | 10 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Вага | 75 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 716,40 ₴





