-10%

Намисто з натурального сердолика світлого або темного кольору 8,10 мм на струні довжина 47 см
830 ₴
747 ₴
- В наявності
- Код: К 9987655
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намисто з натурального сердолика коричневого світлого або темного кольору на струні.
Бусини круглої форми 8,10 мм.
Довжина виробу 47 см.
Застежка – карабин
Вага 49 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 49 г |
| Вид виробу | Намисто |
| Довжина | 470 мм |
| Камені вставки | Сердолік |
| Стать | Жіноча |
| Розмір max | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Коричневий і його відтінки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 747 ₴



