-8%

Браслет із крихт натурального граната з металевими вставками на гумці 200
946 ₴
870,32 ₴
- В наявності
- Код: Ск 099700
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Браслет ручна робота зі шматочків натурального граната темно-вишневого кольору з додаванням металевих пластин на гумці.
Довжина браслета 18 см (можливе виготовлення в потрібному розмірі)
Вага 35 г
Бусини різного розміру та форми
Можливий дозамовлення намиста та сережок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 35 г |
| Вид виробу | Браслет |
| Камені вставки | Гранат |
| Стать | Жіноча |
| Розмір max | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200 |
| Колір і відтінок | Вишня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870,32 ₴


