-8%

Браслет із натурального нефриту зеленого кольору ланки 15*25 мм, довжина 18 см на гумці
912 ₴
839,04 ₴
- В наявності
- Код: Із 19734
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Браслет із натурального нефриту ніжно-зеленого кольору на гумці.
Розмір ланки 15 х 25 мм, довжина 18 см.
Вага 45 г
Розмір ланки 15 х 25 мм, довжина 18 см.
Вага 45 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 45 г |
| Вид виробу | Браслет |
| Довжина | 180 мм |
| Камені вставки | Нефрит |
| Стать | Унісекс |
| Розмір max | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Зелений і його відтінки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839,04 ₴


