-8%

Браслет ручний із котячого ока та чеського скла на волосіні-гумці
586 ₴
539,12 ₴
- В наявності
- Код: 653357щ
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гарний різнобарвний браслет із котячого ока та чеського скла на волосіні-гумці
Розмір бусі 12 мм і 6 мм
Довжина 18 см
Вага 25 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 35 г |
| Довжина | 180 мм |
| Камені вставки | Котяче око |
| Кількість каменів | 38 шт. |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Стать | Жіноча |
| Розмір браслета (см) | 18 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Напульсник |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539,12 ₴


