
Браслет рожевий кварц ручна робота 19 см
632 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 45678999
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 32 г |
| Довжина | 19 мм |
| Камені вставки | Кварц рожевий |
| Кількість каменів | 100 шт. |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Стать | Жіноча |
| Розмір браслета (см) | 18 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Напульсник |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632 ₴


