-10%

Намисто з авантюрину Золотий пісок коричневого кольору на шовковій нитці
620 ₴
558 ₴
- В наявності
- Код: И 6704
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намисто з авантюрну (золотий пісок) на шолковій нитці
Застібка-карабін
Розмір намистин 10 мм
Довжина виробу 50 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 80 г |
| Вид виробу | Намисто |
| Довжина | 500 мм |
| Стать | Унісекс |
| Розмір max | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Ширина | 10 мм |
| Основні | |
| Кількість каменів | 30 |
| Застібка | Карабін |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 558 ₴


