-10%

Намисто із натурального білого корала та майорки, 50 см, елегантність і вишуканість
799 ₴
719,10 ₴
- В наявності
- Код: В 0169
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці розкішні намиста з натурального білого корала та майорки — ідеальна прикраса для будь-якого випадку. Бусини різної форми та розміру створюють унікальний і динамічний образ, додаючи вишуканості вашому стилю. Довжина виробу — 50 см, що дає змогу носити його як на щодень, так і для особливих випадків. Надійна застібка-карабін забезпечує зручність і безпеку в носінні.
Білий корал символізує чистоту та гармонію, а майорка надає прикрасі додаткового блиску та шик. Ці намиста — чудове доповнення до будь-якого вбрання, що підкреслює вашу елегантність і стиль.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Майорка, Корал |
| Розмір max | 15 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 75 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Кількість каменів | 50 |
| Застібка | Карабін |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719,10 ₴


