-8%

Браслет місячний камінь металеві пластини кулька 8 мм довжина 18 см для жінок
326 ₴
299,92 ₴
- В наявності
- Код: К 00244
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантний браслет із натурального місячного каменю ніжно-блакитного кольору доповнений стильними металевими пластинами, що додають прикрасі вишуканості. Бусини діаметром 8 мм гармонійно нанизані на еластичну гумку, що забезпечує комфортне прилягання до зап'ястя.
Браслет завдовжки 18 см і вагою 34 г ідеально підходить для жіночої руки, підкреслюючи витонченість і створюючи легкий акцент на образі. Цей аксесуар стане прекрасним подарунком для тих, хто цінує природні камені та сучасний стиль.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Місячний камінь |
| Розмір max | 8 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 40 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Блакитний |
| Основні | |
| Тип браслета | М'який |
| Кількість каменів | 13 |
| Розмір браслета (см) | 18 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Покриття | Паладій |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Тип | На руку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299,92 ₴


