-10%

Намисто з натурального оніксу на волосіні, 50 см, стиль і елегантність
579 ₴
521,10 ₴
- В наявності
- Код: К 00196
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці стильні намиста з натурального оніксу на волосіні — ідеальний вибір для поціновувачів вишуканих прикрас. Ширина розміром 8 мм надають виробу унікального вигляду. Довжина виробу — 50 см, що робить намисто універсальними для будь-якого вбрання, від повсякденного до вечірнього. Надійна застібка-карабін гарантує зручність і безпеку в носінні.
Онікс — камінь, який має захисні властивості, допомагає зміцнити внутрішню гармонію та впевненість. Ці намисто не тільки додадуть елегантності вашому образу, а й стануть потужним амулетом для особистої сили та удачі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Камені вставки | Онікс |
| Розмір max | 8 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 56 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Салатовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521,10 ₴



