-10%

Намисто з натурального турмаліну галтівка 6*8 мм довжина 50 см
1 228 ₴
1 105,20 ₴
- В наявності
- Код: Т 000015
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці чудові намиста з натурального турмаліну галтовка — ідеальний вибір для тих, хто цінує високоякісні та природні прикраси. Бусини розміром 6 і 8 мм привертають увагу своєю природною текстурою та сяйвом, створюючи гармонійний і стильний образ. Виріб завдовжки 50 см виготовлений на міцній волосіні та обладнаний надійною застібкою-карабіном, що робить його зручним і безпечним у носінні.
Турмалін — камінь, що має потужну захисну та цілющу енергію, який допомагає зберігати внутрішню гармонію і впевненість у собі. Ці намиста стануть не тільки гарним аксесуаром, але й потужним талісманом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 45 г |
| Вид виробу | Намисто |
| Довжина | 500 мм |
| Камені вставки | Турмалін |
| Стать | Унісекс |
| Розмір max | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Зелений і його відтінки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105,20 ₴


